Gimnazjum nr 3
im. Szarych Szeregów
w Przemyślu
 
 

sukcesy - 2014/2015

  Imię i nazwisko Termin Osiągnięcie Konkurs/zawody
1. Karolina Kowalik 24 września I miejsce Mistrzostwa Gimnazjum w tenisie stołowym dziewcząt
2. Krystian Lewicki 24 września I miejsce Mistrzostwa Gimnazjum w tenisie stołowyn chłopców
3. Klasa Ia 13 października I miejsce Turniej halowej piłki nożnej klas I
4. Blanka Białowąs 22 października najlepsza
szachistka
Powiatowa Gimnazjada w szachach drużynowych
5. Wiktoria Kuniec 29 października I miejsce Szkolny konkurs plastyczny "Taką widzę bibliotekę"
6. Laura Jabłońska 29 października II miejsce Szkolny konkurs plastyczny "Taką widzę bibliotekę"
7. Joanna Brzuchacz 29 października III miejsce Szkolny konkurs plastyczny "Taką widzę bibliotekę"
8. Maja Młynarska 14 listopada awans
do II etapu
Przedmiotowy konkurs języka niemieckiego
9. Anita Kempa
Paweł Kuźmiński
Paweł Kudyba
Wiktoria Sroka
27 listopada I miejsce Konkurs "Mein Deutsch mit DSD"
10. Klaudiusz Rożko
Jakub Morawski
27 listopada I miejsce Szkolny konkurs matematyczny - klasy I
11. Gabriela Chmura
Damian Worobiec
Damian Makar
Agata Zacharko
Kacper Stanowski
Kinga Korniak
27 listopada II miejsce Szkolny konkurs matematyczny - klasy I
12. Paulina Migdalczyk
Kamil Szkafarak
Jan Wąsacz
27 listopada III miejsce Szkolny konkurs matematyczny - klasy I
13. Marcin Sobek 27 listopada I miejsce Szkolny konkurs matematyczny - klasy II
14 Julia Kurcz
Patryk Kania
27 listopada II miejsce Szkolny konkurs matematyczny - klasy II
15. Blanka Białowąs Jakub Nowakowski 27 listopada III miejsce Szkolny konkurs matematyczny - klasy II
16. Michał Kotek 27 listopada I miejsce Szkolny konkurs matematyczny - klasy III
17. Wojciech Lorek
Wojciech Sikora
27 listopada II miejsce Szkolny konkurs matematyczny - klasy III
18. Arkadiusz Wojdyła
Arkadiusz Jędruch
Dominik Klimczyk
27 listopada III miejsce Szkolny konkurs matematyczny - klasy III
19. Laura Jabłońska 27 listopada I miejsce Konkurs plastyczno - fotograficzny "Przemyśl - miasto zabytków i pomników"
20. Klaudia Sidor 27 listopada II miejsce Konkurs plastyczno - fotograficzny "Przemyśl - miasto zabytków i pomników"
21. Karolina Kiełbasa 1 grudnia I miejsce I Klasowy Konkurs z Języka Niemieckiego "Deutsch - mein neues Hobby"
22. Karolina Walaszczyk 1 grudnia II miejsce I Klasowy Konkurs z Języka Niemieckiego "Deutsch - mein neues Hobby"
23. Oskar Wąsowicz 1 grudnia III miejsce I Klasowy Konkurs z Języka Niemieckiego "Deutsch - mein neues Hobby"
24. Gabriela Chmura 1 grudnia IV miejsce I Klasowy Konkurs z Języka Niemieckiego "Deutsch - mein neues Hobby"
25. Alicja Sawicka 12 stycznia I miejsce Konkurs literacki ,,Magiczna noc Bożego Narodzenia",
zorganizowany przez bibliotekę szkolną
26. Mirosław Gajda 12 stycznia II miejsce Konkurs literacki ,,Magiczna noc Bożego Narodzenia",
zorganizowany przez bibliotekę szkolną
27. Wiktoria Kuniec 12 stycznia III miejsce Konkurs literacki ,,Magiczna noc Bożego Narodzenia",
zorganizowany przez bibliotekę szkolną
28. Anna Korzępa 15 stycznia I miejsce Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "KARTKA ŚWIĄTECZNA"
29. Angelika Rodak 15 stycznia II miejsce Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "KARTKA ŚWIĄTECZNA"
30. Dominika Antoniak 15 stycznia III miejsce Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "KARTKA ŚWIĄTECZNA"
31. Drużyna dziewcząt 21 stycznia I miejsce Powiatowa Gimnazjada w tenisie stołowym
32. Drużyna chłopców 22 stycznia I miejsce Powiatowa Gimnazjada w tenisie stołowym
33. Drużyna dziewcząt 28 stycznia III miejsce Powiatowa Gimnazjada w łyżwiarstwie szybkim
34. Drużyna chłopców 28 stycznia I miejsce Powiatowa Gimnazjada w łyżwiarstwie szybkim
35. Wojciech Sikora 28 stycznia I miejsce Powiatowa Gimnazjada w łyżwiarstwie szybkim - 250 m
36. Arkadiusz Jędruch 28 stycznia III miejsce Powiatowa Gimnazjada w łyżwiarstwie szybkim - 250 m
37. Wojciech Sikora 28 stycznia I miejsce Powiatowa Gimnazjada w łyżwiarstwie szybkim - 500 m
38. Arkadiusz Jędruch 28 stycznia II miejsce Powiatowa Gimnazjada w łyżwiarstwie szybkim - 500 m
39. Krystian Lewicki
Adrian Żółkiewicz
Krystian Wróbel
10 marca III miejsce Rejonowa Gimnazjada w tenisie stołowym chłopców
40. Edyta Nuckowska 25 marca I miejsce Szkolny konkurs "Między chemią a biologią"
41. Julia Kurcz 25 marca II miejsce Szkolny konkurs "Między chemią a biologią"
42. Karolina Kluz 25 marca III miejsce Szkolny konkurs "Między chemią a biologią"
43. Justyna Haliszczak
Patryk Bober
26 marca I miejsce Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły
44. Anna Gąsior
Weronika Sanocka
26 marca II miejsce Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły
45. Kacper Kasprzyk
Michał Kasprzyk
26 marca III miejsce Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły
46. Albina Motylewicz 27 marca awans do
etapu reg.
20 Konkurs Piosenki "Wygraj sukces"
47. Joanna Brzuchacz 8 kwietnia I miejsce Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Krokusy i inne kwiaty"
48. Ewelina Sura 8 kwietnia III miejsce Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Krokusy i inne kwiaty"
49. Julia Kurcz 9 kwietnia wyróżnienie VIII Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim - konkurs poezji śpiewanej
50. Pola Sycz 9 kwietnia II miejsce VIII Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim - konkurs plastyczny
51. Dawid Urban 9 kwietnia wyróżnienie VIII Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim - konkurs recytatorski
52. Wiktoria Sroka 25 kwietnia I miejsce Konkurs dla szkół z programem DSD "DSD-Meister"
53. Karolina Walaszczyk 25 kwietnia I miejsce Konkurs dla szkół z programem DSD "DSD-Meister"
54. Eryka Dejnaka 28 kwietnia I miejsce Międzyszkolny Konkurs "Czytam, bo lubię"
55. Albina Motylewicz 27 maja II miejsce II Konkurs Piosenki Turystycznej i Poezji Śpiewanej "Cudne manowce"
56. Wiktoria Kuniec 27 maja awans do
II etapu
Konkurs plastyczny "Moja przygoda w Muzeum"
57. Nikol Mielnikiewicz 27 maja awans do
II etapu
Konkurs plastyczny "Moja przygoda w Muzeum"
58. Albina Motylewicz 27 maja awans do
II etapu
Konkurs plastyczny "Moja przygoda w Muzeum"
59. Eryka Dejnaka 28 maja I miejsce Szkolny konkurs recytatorski "Tylko Mama"
60. Maja Młynarska 28 maja II miejsce Szkolny konkurs recytatorski "Tylko Mama"
61. Katarzyna Goryczkiewicz 28 maja III miejsce Szkolny konkurs recytatorski "Tylko Mama"
62. Katarzyna Łabędzka
Patrycja Girska
Justyna Haliszczak
Patryk Bober
Wojciech Sikora
28 maja II miejsce Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy
63. Julia Kurcz 30 maja I miejsce Szkolny konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii
64. Pola Sycz 30 maja II miejsce Szkolny konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii
65. Wiktoria Pietruch
Alicja Sawicka
30 maja III miejsce Szkolny konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii
66. Sandra Tymczyszyn 2 czerwca II miejsce II Powiatoey Konkurs Plastyczny "Kwiaty nie tylko Vincenta van Gogha"
67. Gabriela Chmura
Karolina Kiełbasa
Karolina Walaszczyk
Oskar Wąsowicz
8 czerwca I miejsce Drużynowy konkurs dla szkół z programem DSD "Mein Deutsch mit DSD"
68. Drużyna chłopców 18 czerwca II miejsce Gimnazjada - sztafetowe biegi przełajowe 8x800m
69. Jan Wąsacz   II miesce X Ogólnopolskie Zawody Combat Aikido i Ju-Jitsu
70. Michał Kotek 24 czerwca I miejsce Szkolny konkurs matematyczny "Jeden z dziesięciu"
71. Jan Wąsowicz 24 czerwca II miejsce Szkolny konkurs matematyczny "Jeden z dziesięciu"
72. Jakub Morawski 24 czerwca III miejsce Szkolny konkurs matematyczny "Jeden z dziesięciu"

strona główna

ostatnia aktualizacja: czerwiec 2015 r.