Logowanie

Dużym sukcesem naszych zawodników zakończyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym, które odbywały się 20 i 21.11.2017 w hali POSiR. Reprezentacja chłopców grająca w składzie: Jakub Wiącek, Wiktor Ciurko, Oskar Bujara i Jakub Cioban wywalczyła pierwsze miejsce i awansowała na zawody rejonowe. Drużyna dziewcząt, w której występowały Oliwia Kowalewska i Magdalena Sikora zajęła trzecie miejsce. Gratulujemy. Opiekunem drużyn był pan Lesław Brzuchacz.

galeria2

W dniu 9 listopada 2017 r wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunami uczestniczyli w konferencji naukowej pod tytułem ,,O godne umieranie...”. Organizatorem konferencji było Rycerskie i Szpitalne Bractwo św. Łazarza z Jerozolimy, z siedzibą w Przemyślu.
Organizacja ta corocznie organizuje zbiórkę funduszy na powstające hospicjum w Przemyślu, podczas ,,Marszu Żonkilowego”. Więcej o konferencji można dowiedzieć się tutaj.

Zdjęcia autorstwa pana  Zdzisława Wójcika dzięki uprzejmości Radia Fara.

 

galeria2

 

W dniach 09 i 10.11.2017 odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt i chłopców. Drużyna chłopców wywalczyła drugie miejsce, a reprezentacja dziewcząt czwarte. Gratulujemy. Opiekunami drużyn byli pani Anna Warło i pan Antoni Kulik.

galeria2

W dniu 8 października 2017 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje do XVIII Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach – Ksiądz Arcybiskup Ignacy Tokarczuk. Do etapu archiprezbiterialnego zakwalifikowały się następujące osoby :

  1. Sandra Pająk klasa 3a
  2. Jakub Czarnota klasa 3b


Zwycięzcom gratulujemy!

Miło nam poinformować, że nasza szkoła w bieżącym roku szkolnym bierze udział w projekcie unijnym

"Czas na Technologie informacyjno – komunikacyjne i eksperyment".

 

plakat CZAS NA

 

 

Poniżej znajdują się wskazówki dla uczniów i rodziców, dotyczące wypełniania dokumentów projektowych:

Formularz zgłoszeniowy

Umowa - wypełniamy w dwóch egzemplarzach

Oświadczenie

 

W dniach 19 i 20 października 2017r. uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu, pod opieką pań Jadwigi Tomczyk i Małgorzaty Paneckiej uczestniczyli w  warsztatach ,,Rzeki Karpackie’’ realizowanych przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych. Jako teren działań projektu wybrano 7 obszarów Natura 2000 w województwach małopolskim, podkarpackim i śląskim.
Jednym z tych obszarów jest rzeka San.

Podczas warsztatów została przedstawiona między innymi następująca tematyka:

  • Specyfika rzek karpackich, powodzie i susze, renaturyzacja rzek,
  • Różnorodność biologiczna rzek karpackich,
  • Jak chronić rzeki? - korzyści z rzeki dla człowieka, zagrożenia dla systemu rzecznego.

Następnie młodzież uczestniczyła w zajęciach w terenie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i zapoznania się z treścią ulotki informacyjnej. 

rzeki karpackie

galeria2