Logowanie

W dniach 28 oraz 29 stycznia 2016r. po raz kolejny zorganizowaliśmy koncert kolęd zatytułowany "Hej kolęda, kolęda...". Zebrani goście mieli okazję lepiej poznać polskie zwyczaje bożonarodzeniowe i wysłuchać kolęd, pastorałek oraz piosenek świątecznych - zarówno tych tradycyjnych, jak i współczesnych. Ponadto każdy mógł obejrzeć wystawę szopek i aniołów bożonarodzeniowych wykonanych przez uczniów naszej szkoły.

W pierwszym dniu koncertu gościliśmy uczniów ze Szkół Podstawowych nr 1 i 5 w Przemyślu wraz z opiekunami. Po koncercie młodzież miała okazję wziąć udział w “elektryzującym” doświadczeniu, obrazującym sposób przepływu prądu, oraz dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat naszej szkoły. Atrakcje te zapewnili naszym gościom pani Katarzyna Dudek oraz pan Remigiusz Łuc.

Podczas drugiego koncertu gościliśmy Dyrekcję Szkoły, członków Stowarzyszenia Szarych Szeregów w Przemyślu, Komendanta Hufca Ziemi Przemyskiej phm. Marka Lato, Rodziców, obecnych i emerytowanych nauczycieli naszej szkoły, harcerzy oraz sympatyków naszego gimnazjum.

Organizatorami koncertu były panie Barbara Terlecka, Małgorzata Panecka oraz Katarzyna Terlecka-Kurcz.

Koncert prowadziły uczennice klasy 3c, Agnieszka Początek i Sandra Szybiak.