Logowanie

Dzisiaj w Miejskim Ośrodku Kultury w Radymnie odbyły się eliminacje do XVI Konkursu Piosenki Angielskiej. Naszą szkołę reprezentowały dwa duety: Albina Motylewicz i Julia Kurcz w piosence "Radioactive" oraz Paulina Osak i Bartłomiej Ruśnica w piosence "Heart on fire". Oba duety zaprezentowały się na najwyższym poziomie i otrzymały wyróżnienie. Jury oceniało: walory głosowe, poprawność językową, dykcję, interpretację, muzykalność, poczucie rytmu, dobór repertuaru dostosowany do wieku uczestnika, ogólny wyraz artystyczny. Po raz kolejny mogliśmy się przekonać, że dla naszych szkolnych artystów śpiewanie to nie nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim okazja do świetnej zabawy. Wystarczył mały skwer, trochę trawy i mieszkańcy Radymna mogli podziwiać plenerowy "koncert" w wykonaniu Albiny, Julki, Pauliny i Bartka.

Nad wykonawcami od strony muzycznej czuwała pani Barbara Terlecka, natomiast od strony językowej przygotowała ich pani Katarzyna Terlecka-Kurcz.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, dyplomów oraz nagrań.