Logowanie

We wtorek 26 kwietnia dla uczczenia Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole miłośników książek i propagatorów czytelnictwa.
IX Miedzygimnazjalny Konkurs Czytam, bo lubię przygotowany przez polonistów p. L. Stepan i p. E.Darasz jak co roku spotkał się z zainteresowaniem zarówno uczniów jak i nauczycieli, którym leży na sercu promowanie czytelnictwa wśród młodzieży. Do rywalizacji przystąpili reprezentanci z pięciu gimnazjów.
Wg Jurorów w tym roku najlepiej zaprezentowała się Anna Betleja z ZPSM w Przemyślu, zaś miejsca II i III przypadły przedstawicielom Gimnazjum w Grochowcach-Kamili Głowackiej i Adrianowi Sapie. Cieszymy się, że nasza uczennica Sandra Pająk została wyróżniona. GRATULUJEMY! 

Pani dyrektor Magdalena Danieluk zwycięzcom i wyróżnionym wręczyła atrakcyjne nagrody książkowe, a pozostałym uczestnikom konkursu dyplomy.
Na zakończenie każdy z przybyłych został obdarowany czerwoną różą, która zgodnie z katalońska tradycją jest symbolem Światowego Dnia Książki.