Logowanie

W dniu 20 czerwca uczniowie z naszej szkoły wraz z wychowawcami Marią Horodecką, Katarzyną Terlecką-Kurcz oraz Remigiuszem Łucem udali się na integracyjną wycieczkę do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.
Energylandia to najnowocześniejszy rodzinny park rozrywki w Polsce. Na przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 30 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych.
Uczniowie bawili się wyśmienicie, korzystając z wybranych przez siebie atrakcji.Wspaniała zabawa, moc przeżyć, ekstremalna rozrywka i uśmiech na twarzach – tak można określić naszą wycieczkę.

Nasz wyjazd został sfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na rzecz społeczności romskiej. Autorem projektu była zatrudniona w naszej szkole asystentka dzieci romskich, pani Agnieszka Zamróz.