Logowanie

Przejmujący chłód, porywisty wiatr, ulewny deszcz. Nie, to nie jest opis pierwszego dnia tegorocznej wiosny. To opis kilku dni poprzedzających wyjście w teren członków Szkolnego Klubu Turystycznego ‘Gimstopy’. Jednak 21 marca 2017r. musiało zaświecić słońce, musiało zrobić się ciepło i bezwietrznie, musiało być idealnie, skoro grupa ponad 100. gimnazjalistów, pod opieką nauczycieli: E.Prajzner, E.Darasz, M.Klepackiej, J.Kotkowskiej-Majchrowicz, A.Kustry, ,A.Lubińskiej, E.Semań, A.Warło i R.Łuca wyruszyła na WIOSENNY RAJD.

Turystów oprowadzała p.Marta Kroczek, przewodnik PTTK. Trasa rajdu wiodła przez: Rynek –Wzgórze Zamkowe -zejście do koryta Sanu - przejście wzdłuż rzeki - okolice oczek wodnych (dawne starorzecze) - wejście na Zielonkę przez Kruhel Mały – zakończenie w altance pod Kopcem Tatarskim, wspólne ognisko. Całość na zdjęciach uwieczniła p.Anna Lubińska.

Była to bardzo miła i pouczająca wyprawa. Mogliśmy, dzięki Pani Przewodnik, pogłębić swoją wiedzę o naszym pięknym mieście Przemyślu i jego okolicach, a także na chwilę odetchnęliśmy od szkolnych trosk. Takie ‘wiosenne wagary’ to my popieramy i bardzo polecamy! 

galeria2