Logowanie

W dniu 23.03.2017 r. już po raz dziewiąty gościliśmy u siebie miłośników matematyki ze szkół podstawowych z Przemyśla i okolic na konkursie "Pomyśl mądra głowo"

Uczestnicy podzieleni byli na czteroosobowe drużyny, z zapałem rozwiązujące zadania konkursowe oraz kibiców, którzy również nie próżnowali - brali udział w konkurencjach sportowych, a także rozwiązywali łamigłówki zdobywając punkty dla swojej szkoły. Konkurs odbywał się w bardzo miłej atmosferze. Młodzież uczyła się zdrowej rywalizacji, pracy w grupie, rozwijała swoje umiejętności i przede wszystkim świetnie się bawiła.

Komisja konkursowa w składzie: p. Remigiusz Łuc, p. Danuta Kołodziej, p. Ewa Semań, p. Ewa Prajzner oraz p. Zdzisław Wajda spośród dziewięciu zespołów wybrała trzy najlepsze. Gratulacje oraz nagrody wręczyła  pani Magdalena Danieluk, dyrektor naszego gimnazjum. Wyniki wyglądały następująco:

I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 6 w Przemyślu

II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 16 w Przemyślu

III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4 w Przemyślu

Pozostałe drużyny reprezentowały Szkoły Podstawowe nr 1, 5 , 11 i 15 z Przemyśla, Szkoły Podstawowe z Grochowiec i Siedlisk, a także Niepubliczną Szkołę Podstawową im. Heleny Modrzejewskiej w Przemyślu.

Zadania matematyczne oraz konkurencje sportowe przygotowali p. Remigiusz Łuc, p. Danuta Kołodziej, p. Anna Pipka, p. Ewa Semań, p. Ewa Prajzner oraz p. Zdzisław Wajda.

Konkurs nie mógłby się odbyć bez pomocy grupy uczniów z klas 3b i 2c. Opiekowali się oni uczestnikami, pilnowali porządku i zapewniali obsługę techniczną.

Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w naszym konkursie. Do zobaczenia za rok!

galeria2