Logowanie

Wygląda na to, że nasza szkoła sztukami plastycznymi stoi! Miło nam poinformować, iż w ostatnim czasie odnotowaliśmy znaczące sukcesy artystyczne na szczeblu powiatowym.

Paulina Migdalczyk z kl. IIIc wykonała oryginalny i pomysłowy komiks, inspirowany twórczością dramatyczną Juliusza Słowackiego. Jej praca okazała się najlepsza i gimnazjalistka zajęła I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym, organizowanym w ramach „X Kwietniowych spotkań z Juliuszem Słowackim”, finał miał miejsce w I Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu.

Nie lada wyobraźnią, kreatywnością, precyzją oraz talentem należało także wykazać się w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym "OP – ART- TROCHĘ ILUZJI", którego organizatorem było Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu. Nasze uczennice spełniły oczekiwania wymagającego jury i 5 czerwca 2017 r., podczas finału, zostały docenione: II miejsce zajęła Magdalena Gloc z kl. IIa, a III miejsce Daria Medlakowska z klasy III d. Warto zaznaczyć, że konkurencja była naprawdę mocna, zatem naszym gimnazjalistkom należą się szczególne gratulacje!

Uczennice wykonały prace pod kierunkiem p.Jolanty Kozłowskiej, uczącej plastyki.

galeria2