Logowanie

W Caserta we Włoszech odbyły się Mistrzostwa Świata Sport Jiujitsu Seniorów oraz Międzynarodowy Turnieju Sportowego Jiujitsu Dzieci, Młodzików i Juniorów.

O laury walczyli sportowcy z Europy, Azji, Ameryki i Afryki.

Uczniowie naszego Gimnazjum,  zawodnicy Przemyskiego Klubu walki Wręcz Jiujutsu z powodzeniem uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju Sportowego Jijutsu.

W kategorii młodzików Miłosz Talacha uczeń klasy II d wywalczył w walce sportowej złoto w kategorii średniej młodzików i srebro w kategorii ciężkiej. W mocowaniu jiujitsu zajął pierwsze miejsce.

W tej samej kategorii wiekowej pierwsze miejsce w walce sportowej i trzecie miejsce w mocowaniu jiujitsu zdobył Jakub Kulpa z klasy IIIa.

Sukcesy juniorów uzupełnił Daniel Karabaza z klasy III d, wywalczając srebrny medal w mocowaniu jiujitsu.