Logowanie

 IMIĘ I NAZWISKODATAMIEJSCEDZIEDZINA
1 Bartłomiej Barycki 22 IX I miejsce w biegu na 1000 metrów Mistrzostwa Miasta Przemyśla w lekkiej atletyce
2 Weronika Sanocka 22 IX II miejsce w pchnięciu kulą Mistrzostwa Miasta Przemyśla w lekkiej atletyce
3 Mateusz Fudali 22 IX III miejsce w skoku w dal Mistrzostwa Miasta Przemyśla w lekkiej atletyce
4 Sztafeta dziewcząt 4x100m 22 IX III miejsce Mistrzostwa Miasta Przemyśla w lekkiej atletyce
5 Bartłomiej Barycki 2 X  I miejsce w biegu na 1500 m Mistrzostwa Gimnazjalne w biegach przełajowych
6 Rafał Blat 21 X  zwycięzca Konkurs na logo Szkolnego Klubu Wolontariatu
7 Nikol Mielnikiewicz 28 X  I miejsce Konkurs- Biblioteka oczami ucznia
8 Wiktoria Kobak 28 X  II miejsce Konkurs- Biblioteka oczami ucznia
9 Julia Kodra 28 X  III miejsce Konkurs- Biblioteka oczami ucznia
10 Wiktoria Kuniec 28 X  nagroda Międzyszkolny Konkurs-Booktalking, prezentacja książki
11

Gabriela Chmura
Karolina Kiełbasa
Karolina Walaszczyk
Oskar Wąsowicz

16 XI I miejsce

 Konkurs organizowany przez Gimnazjum nr 4
w Przemyślu dla klas II z rozszerzonym językiem 
niemieckim z Przemyśla

12        Klasy I
Dawid Pawliszak
Łukasz Podbilski
 24XI I miejsce Szkolny Konkurs Matematyczny Pomyśl mądra głowo
13 Łukasz Nawrot   24XI  II miejsce  Szkolny Konkurs Matematyczny Pomyśl mądra głowo
14 Paweł Wojdylak  24XI  III miejsce  Szkolny Konkurs Matematyczny Pomyśl mądra głowo
15     Klasy II
Kacper Kasprzyk
Kacper Gudzelak
  24XI  I miejsce  
Szkolny Konkurs Matematyczny Pomyśl mądra głowo
16  Marek Balicki
Jan Wąsacz 
  24XI   II miejsce  
Szkolny Konkurs Matematyczny Pomyśl mądra głowo
17  Jakub Morawski    24XI   III miejsce  
Szkolny Konkurs Matematyczny Pomyśl mądra głowo
18      Klasy III
Marcin Sobek
  24XI              I miejsce  
Szkolny Konkurs Matematyczny Pomyśl mądra głowo
19  Paulina Behen   24XI             II miejsce  
Szkolny Konkurs Matematyczny Pomyśl mądra głowo
20  Malwina Brzęk
Łukasz Nuckowski
Oskar Tomków
Albina Motylewicz
Katarzyna Rzońca
 24XI               III miejsce   
Szkolny Konkurs Matematyczny Pomyśl mądra głowo
21  Justyna Kucab  27XI            III miejsce  Międzyszkolny Konkurs FotograficznyKrajobraz marzeń
22  Norbert Gółkiewicz
Martyna Pyrda
Sandra Pająk
26 XI   kwalifikacja do II etapu  XV Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach
23 Jakub Wiącek 12 I            I miejsce  Mistrzostwa Gimnazjum w tenisie stołowym chłopców
24 Bartłomiej Kątek   12 I          II miejsce  Mistrzostwa Gimnazjum w tenisie stołowym chłopców 
25  Paweł Wojdylak   12 I         III miejsce  Mistrzostwa Gimnazjum w tenisie stołowym chłopców 
26 Jakub Wiącek
Wiktor Kwolik
Paweł Kramarz
Adrian Worobiec
19-26 I           zwycięzcy  Halowy Turniej piłki nożnej chłopców
27 Wiktoria Sochań
Klaudia Sidor
OliwiaKowalewska 
 28 I  I miejsce i awans na zawody rejonowe Powiatowa Gimnazjada w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt
28  Drużyna dziewcząt  26 I  V miejsce   Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców
29  Drużyna chłopców  26 I  IV miejsce  Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców
30 Jakub Wiącek
Bartłomiej Kątek
Kacper Luby
 1 II   I miejsce i awans na zawody rejonowe  Powiatowa GimnazjadaP w drużynowymtenisie stołowym chłopców
31  Albina Motylewicz  5 III  awans do konkursu finałowego  Eliminacje Powiatowe XXVI Festiwalu Piosenki Śpiewaj razem z nami
32  Paulina Osak   5 III  awans do konkursu finałowego  Eliminacje Powiatowe XXVI Festiwalu Piosenki Śpiewaj razem z nami
33  Klaudia Sidor
Oliwia Kowalewska
15 III   VIII miejsce  Rejonowa Gimnazjada w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt
34  Jakub Wiącek
Paweł Wojdylak
Miłosz Winiarski
16 III     VIII miejsce  Rejonowa Gimnazjada w drużynowym tenisie stołowym chłopców
35  Albina Motylewicz  6 IV  wyróżnienie   XII Szkolne Prezentacje Artystycze - eliminacje
36  Paulina Osak
Bartłomiej Ruśnica
6 IV    nominacja do finalu           regionalnego  XII Szkolne Prezentacje Artystycze - eliminacje
37  Klaudia Sidor   6 IV  I miejsce  Finał IV Edycji Międzyszkolnego Konkursu
Szukam wiosny w poezji-ilustracja wiersza
38   Martyna Mazur  6 IV  wyróżnienie   Finał IV Edycji Międzyszkolnego Konkursu
Szukam wiosny w poezji-ilustracja wiersza
39  Paulina Migdalczyk  8 IV  I miejsce  IX Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim
konkurs plastyczny
40   Wiktoria Gawlik   8 IV  III miejsce   IX Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim
konkurs plastyczny
41 Gabriela Chmura  8 IV wyróżnienie  IX Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim
życie i twórczość
42 Julia Kurcz  8 IV wyróżnienie  IX Kwietniowe Spotkania z Juliuszem Słowackim
prezentacja multimedialna
43 Julia Kurcz 7 IV I miejsce Szkolny Konkurs- Między chemią a biologią
44 Paweł Kudyba 7 IV II miejsce Szkolny Konkurs- Między chemią a biologią
45 Katarzyna Rzońca
Stanisław Hiszpan
7 IV III miejsce Szkolny Konkurs- Między chemią a biologią
46 Albina Motylewicz
Julia Kurcz
22 IV wyróżnienie XVI Konkurs Piosenki Angielskiej
47 Paulina Osak
Bartłomiej Ruśnica
22 IV wyróżnienie XVI Konkurs Piosenki Angielskiej
48 Paulina Osak
Bartłomiej Ruśnica
27 IV laureaci Finał Regionalny XII Przeglądu Scenicznej Twórczości Dziecięcej - Szkolne Prezentacje Artystyczne 2016
 49 Karolina Chmura  7 V   Mistrz DSD  Międzygimnazjalny Konkurs dla klas I i II realizujących pogram DSD
 50  Karolina Walaszczyk  7 V  Wicemistrz DSD  Międzygimnazjalny Konkurs dla klas I i II realizujących pogram DSD
 51 Drużyna dziewcząt  10 V  III miejsce  Powiatowa Gimnazjada w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt 
 52 Drużyna chłopców   10 V III miejsce   Powiatowa Gimnazjada w Lidze Lekkoatletycznej  chłopców
 53  Wiktoria Pietruch, Aleksander Kryński i Miłosz Winiarski  17 V          I miejsce  Turniej Trójek Siatkarskich o Mistrzostwo Gimnazjum
54 Bartłomiej Ruśnica, Damian Makar i Adrian Grabas  17 V         II miejsce  Turniej Trójek Siatkarskich o Mistrzostwo Gimnazjum
55 Jan Wąsacz, Mateusz Majgier i Damian Wojtowicz  17 V        III miejsce  Turniej Trójek Siatkarskich o Mistrzostwo Gimnazjum
56 Wiktoria Kuniec  19 V         I miejsce ,,Przemyśl w poezji i opowiadaniu ...”
57 Jakub Czarnota 19 V         I miejsce ,,Przemyśl w poezji i opowiadaniu ...”
58 Karolina Wajda 19 V        II miejsce ,,Przemyśl w poezji i opowiadaniu ...”
59 Julia Kaczmarek 19 V        III miejsce ,,Przemyśl w poezji i opowiadaniu ...”
60 Dawid Pawliszak 19 V       wyróżnienie ,,Przemyśl w poezji i opowiadaniu ..."
61  Julia Kurcz 2 VI        II miejsce  Konkurs pt. „Św. Jan Paweł II w Przemyślu” prezentacja
62 Jakub Czarnota 2 VI       III miejsce Konkurs pt. „Św. Jan Paweł II w Przemyślu” prezentacja
63 Sandra Pająk 2 VI       III miejsce Konkurs pt. „Św. Jan Paweł II w Przemyślu” wiersz
64 Julia Kurcz i Anna Korzępa 3 VI        II miejsce XVI Międzygimnazjalny Konkurs Przyrodniczy
65 Julia Kurcz 8 VI        I miejsce Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii
66 Katarzyna Rzońca 8 VI       II miejsce Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii
67 Aleksandra Gawlik 8 VI      III miejsce Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii
68 Jan Wąsacz i Marcin Łaszkiewicz 8.VI      III miejsce III edycja Konkursu piosenki turystycznej i poezji śpiewanej - Cudne Manowce
69 Albina Motylewicz 8 VI      wyróżnienie III edycja Konkursu piosenki turystycznej i poezji śpiewanej - Cudne Manowce
70 Julia Kurcz 8 VI      wyróżnienie III edycja Konkursu piosenki turystycznej i poezji śpiewanej - Cudne Manowce
71 Albina Motylewicz 21 VI        I miejsce Szkolny Konkurs Matematyczny "Jeden z jedenastu"
72 Jakub Morawski 21 VI       II miejsce Szkolny Konkurs Matematyczny "Jeden z jedenastu"
73 Kacper Gudzelak 21 VI      III miejsce Szkolny Konkurs Matematyczny "Jeden z jedenastu"